Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Podstawowym elementem każdego systemu wymiany powietrza są przewody wentylacyjne - okrągłe lub prostokątne. Muszą one być wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i niepalnych. W zależności od warunków technicznych i wymagań którymi będą musiały sprostać, wybierać można spośród przewodów sztywnych lub elastycznych.

Przewody wentylacyjne sztywne są wytrzymałe, pozwalają też się łatwo czyścić i konserwować. Najpopularniejsze w tej kategorii są kanały wykonywane z blachy st. ocynkowanej lub z tworzyw sztucznych. Są one solidne i proste w eksploatacji.

Równie popularne w instalacjach wentylacji i klimatyzacji są kanały elastyczne, zwykłe lub izolowane (termicznie bądź akustycznie).

Wykorzystuje się je w mniejszych układach lub jako odejścia od kanałów głównych, łącząc ze skrzynkami rozprężnymi i anemostatami.

To właśnie przewody wentylacyjne odpowiadają za właściwą dystrybucję powietrza w układzie, mając kluczowy wpływ na sprawność funkcjonowania całego systemu.

Oprócz gotowych elementów, firma nasza oferuje również - wykonywane na indywidualne zamówienia - kanały i kształtki wentylacyjne nietypowe, z blachy stalowej ocynkowanej lub kwasoodpornej.

Wykonujemy ponadto instalacje odciągowe oraz pomiary i regulacje sieci wentylacyjnych.

Przewody elastyczne

Przewód elastyczny KF Przewód elastyczny KF
Cena: 74,00 zł (netto: 60,16 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl